Dlaczego MMPStudio?

Między innymi:

Fotografią zajmujemy się od kilkunastu lat, szlifując fach i ciągle starając się rozwijać nasze umiejętności. W czasach, gdy fotografować może praktycznie każdy warto zaufać doświadczeniu.
Portfolio dostępne na naszej stronie WWW to ledwie kropla w morzu wszystkich zleceń które wykonaliśmy. Do tej pory obsłużyliśmy kilkaset różnych imprez okolicznościowych, plenerowych i masowych. Z chęcią podzielimy się szczegółowym portfolio w trakcie kontaktu.
W fotografii liczą się niestety nie tylko umiejętności. Nasze zaplecze sprzętowe budujemy od kilku lat, regularnie uzupełniając je o kolejne aparaty i obiektywy dostosowane do pracy w przeróżnych sytuacjach. Przed przystąpieniem do pracy skrupulatnie badamy środowisko w którym wykonywane będą zdjęcia aby dobrać najlepiej do tego przystosowany sprzęt fotograficzny.
Każdy Klient jest dla nas szczególny a do każdego zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie. Staramy się pracować dyskretnie i z pełnym zaangażowaniem, tak aby Państwa wyjątkowa chwila została uwieczniona jako niezwykła pamiątka. Każdą ofertę szczegółowo rozpatrujemy, kierując się tak Państwa wytycznymi jak i wspierając się naszym doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu!

Promowane galerie:


Znajdź nas na Facebooku: | Regulamin | Polecamy